REKLAMA

REKLAMA

Wymakracz nie sprawił niespodzianki

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Niedziela, 14 maj 2023 19:16

Wymakracz Długosiodło nie zdołał pokonać Kryształu Glinojeck. Goście triumfowali w Długosiodle 5:1.

REKLAMA

Pierwsza połowa sobotniego spotkania pomiędzy Wymakraczem Długosiodło a Kryształem Glinojeck nie zapowiadała tak złego scenariusza dla gospodarzy. Co prawda pierwsi gola strzelili goście, ale z prowadzenia nie cieszyli się zbyt długo. W 29. minucie meczu wyrównał Kamil Iwański i obydwa zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 1:1.

W przerwie nad Długosiodłem przeszła ulewa, nieco się ochłodziło i zmieniła się nie tylko pogoda, ale także obraz dalszej gry. Początkowo obydwa zespoły toczyły wyrównaną walkę, aż do 54. minuty, kiedy napastnik Kryształu był faulowany w polu karnym. Sędzia wskazał na "wapno", a "jedenastkę" na gola zamienił Mariusz Kopecki. Stracony gol nieco podciął skrzydła gospodarzom, co wykorzystali goście. Zespół z Glinojecka dołożył jeszcze trzy gole i mecz zakończył się wynikiem 5:1 na korzyść gości. 

Po meczu z Krzyształem piłkarze z Długosiodła plasują się na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Przed podopiecznymi Arkadiusza Borowego wyjazdowe spotkanie z Soną Nowe Miasto, gdzie o punktu również nie będzie łatwo.

Wymakracz Długosiodło - Kryształ Glinojeck 1:5 (1:1)

Wymakracz: J. Borczon - D. Kiełczewski (D. Gołębiewski), A. Jachacy (A. Bukowiecki), D. Roguszewski, P. Drózd (T. Jakubczyk)- M. Rytelewski, A. Borowy (M. Pasek), M. Rytel (A. Duda)- B. Kolankiewicz (P. Rosińsk I), K. Iwański (F. Ciach), E. Rogalski (C)

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA