REKLAMA

REKLAMA

Kieszonkowy przewodnik po powiecie wyszkowskim

Autor: Elwira Czechowska

Turystyka | Piątek, 28 kwi 2023 22:23

Zabytkowe kościoły, dworki, wiatraki, bogactwo fauny i flory, rzeki, Narew, Bug, Liwiec i Fiszor. Na terenie Powiatu Wyszkowskiego znajduje się wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić. Starostwo Powiatowe przygotowało "kieszonkowy przewodnik" - na majówkę o nie tylko. Każdy może z niego korzystać m.in. w swoim telefonie.

Turystyka

REKLAMA

- Dla wszystkich, którzy zostali w domu na długi weekend, przygotowaliśmy kieszonkowy przewodnik turystyczny. Najciekawsze i najbardziej urokliwe a zarazem dostępne „od ręki” atrakcje naszego powiatu. Kościoły, dworki, plenerowe miejsca odpoczynku i obserwacji przyrody, miejsca związane z historią, szlaki rowerowe i trasy biegowe oraz oczywiście rzeki, które sprawiają że nasza okolica jest tak wyjątkowa - zachęcają do korzystania z poradnika jego autorzy.

Z pewnością to nie wszystkie atrakcje, które warto odwiedzić podczas długiego weekendu, wakacji czy po prostu w wolnej chwili, ale na pewno od tego tyrzeba zacząć, więc polecamy: https://www.powiat-wyszkowski.pl/info/zawartosc/276/

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Na Głoda
Manhattan Wyszków

Pułtuska 54a 07-200 Wyszków

[email protected]

29 679 03 23, 511 671 671

www.manhattan.net.pl

Moda i uroda
LÚA Butik odzieżowy dla kobiet

ul. 11 Listopada 29 07-200 Wyszków

[email protected]

530-954-500

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA