REKLAMA

REKLAMA

Festiwal Dmuchańców w Wyszkowie! Rozdajemy wejściówki!

Autor: Admin Admin

Rozrywka | Piątek, 05 maj 2023 12:30

Uwielbiane przez dzieci dmuchańce opanują Wyszków w weekend 12-14 maja. Na terenie zielonym przy krytej pływalni stanie ogromny plac zabaw z nietuzinkowymi dmuchanymi zamkami, torami przeszkód, wieżami do skoków i wieloma innych atrakcjami. Dla "podkręcenia" zabawy rozdajemy Wam darmowe wejściówki!

Rozrywka

REKLAMA

Kto nie lu­bi po­sza­leć w dmu­cha­nym zam­ku, po­zjeż­dżać z ogrom­nej zjeż­dżal­ni, czy po­fi­glo­wać w ba­se­nie z kul­ka­mi? W dniach 12-14 maja* za­pra­sza­my do Wyszkowa na ro­dzin­ny pik­nik pe­łen wra­żeń. Fe­sti­wal Dmu­chań­ców umi­li dzie­ciom i rodzi­com majowy weekend i bę­dzie oka­zją do spo­żyt­ko­wa­nia dzie­cię­cej ener­gii w stre­fie bezpiecznej zabawy.

Na odwiedzających czekać będzie mnó­stwo atrak­cji, któ­re są gwa­ran­cją świet­nej za­bawy. Nie za­brak­nie ogrom­nych zjeż­dżal­ni, zam­ków, to­rów prze­szkód, bę­dzie też ba­sen z kul­ka­mi. W Wyszkowie zagoszczą profesjonalne urządzenia rekreacyjne i zręcznościowe, nowoczesne tory przeszkód, wyjątkowe "połykacze", niespotykane wieże do skoków, zręcznościowe Wipe Out Eliminator, kolorowe place zabaw dla najmłodszych i wiele więcej. To impreza, jakiej jeszcze w Wyszkowie jeszcze nie było. 

Godziny otwarcia:

Teren zielony przy pływalni "Błękitna"

- piątek 12 maja godz. 15:00-20:00

- sobota/ niedziela 13-14 maja godz. 12:00-20:00

Cennik:

40 zł/ 1h

59 zł/ bez limitu

Więcej info: Festiwal Dmuchańców w Wyszkowie 

UWAGA!!! ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!!!

Przygotowaliśmy dla Was 8 godzinnych wejściówek na Festiwal Dmuchańców w Wyszkowie!

Zasady były proste. Wystarczyło zostawić komentarz o treści "Bawię się" pod konkursowym postem na naszym FB i zaprosić dwie osoby, z którymi najchętniej i najlepiej spędzacie wolny czas. Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy do północy 4 maja. Spośród komentujących wylosowaliśmy aż 8 osób, które otrzymają wstęp na godzinną zabawę na wszystkich atrakcjach wyszkowskiego Festiwalu Dmuchańców! O wygranej poinformujemy w wiadomościach prywatnych, a wejściówki będą do odebrania u organizatorów festiwalu, w kasie w dniu wydarzenia.

Wejściówki otrzymują:

Ania Abramczyk

Agnieszka Szymańska-Trol

Aleksandra Budrewicz

Michalina Żyra

Sylwia Szymańska

Joanna Wasiak

Paulina Gałązka

Monika Kołodziejczyk

 

* Organizatorzy zastrzegają zmianę terminu z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych

PS. Zgłoszenie się do udziału w konkursie na profilu FB portalu tubawyszkowa.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację danych osobowych zwycięzcy (imię i nazwisko/ nick) na stronie tubawyszkowa.pl oraz Facebook Tuby Wyszkowa.

 

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA