REKLAMA

REKLAMA

18-latek znęcał się nad matką. Musiał opuścić dom

Autor: Elwira Czechowska

Na Sygnale | Piątek, 17 mar 2023 12:38

Nakaz opuszczenia domu, zakaz zbliżania się do rodziny i zatrzymanie w policyjnym areszcie - to konsekwencje, jakie poniósł nastoletni przemocowiec, który znęcał się nad własną rodziną.

Na Sygnale

REKLAMA

Kilka dni temu  policjanci z Zabrodzia zostali skierowani na interwencję domową do jednej z rodzin na terenie ich gminy. Wezwanie dotyczyło wszczęcia awantury. Funkcjonariusze z rozmowy z domownikami dowiedzieli się, że sprawcą awantury jest pijany 18-latek. Młody mężczyzna ubliżał mamie, wyzywał i próbował ją uderzyć. Mundurowi ustalili również, że sytuacje, w których młody agresor stosuje wobec swojej matki przemoc dzieją się nie po raz pierwszy. Policjanci podjęli działania, aby odizolować sprawcę przemocy i zatrzymać go w policyjnym areszcie. 18-latek w chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila. Rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty i będzie w stałym kontakcie ze swoim dzielnicowym. Dodatkowo wobec mężczyzny zastosowano nakaz opuszczenia lokalu oraz zakaz zbliżania się do rodziny.

W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub na infolinię Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "NIEBIESKA LINIA" prowadzonego przez Stowarzyszenie „Niebieska Linia”, które oferuje całodobową pomoc osobom doznającym przemocy, świadkom przemocy oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska i sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod numerem telefonu: 800 120 002.

Źródło: KPP Wyszków

REKLAMA

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi
Ośrodek Szkolenia Kierowców PUCHTA

ul. gen. J. Sowińskiego 79A (II piętro) Wyszków

[email protected]

602 513 473, 505 142 852

www.puchta.wyszkow.com.pl

Handel
Bio Shop

ul. Chopina 9/5U 07-200 Wyszków

[email protected]

796 990 202

www.bioshop.com.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA