REKLAMA

REKLAMA

Jubileuszowe śpiewanie o zdrowiu

Autor: Elwira Czechowska

Rozrywka | Piątek, 10 mar 2023 14:00

11 maja odbędzie się jubileuszowa, XXX na Mazowszu a X w Wyszkowie, edycja Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wyszkowie już dziś zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego do udziału w tym wydarzeniu.

Rozrywka

REKLAMA

Festiwal Piosenki o Zdrowiu po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 powraca na muzyczną scenę. W powiecie wyszkowskim będzie organizowany po raz 10.na Mazowszu to już 30. edycja. Festiwal Piosenki o Zdrowiu ma na celu zainteresowanie społeczeństwa tematyką zdrowia, a w szczególności: zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania, profilaktyki uzależnień, profilaktyki chorób, higieny osobistej oraz ekologii. 

- Zdrowie każdego człowieka to wartość, o którą należy dbać i przypominać każdemu, jak bardzo jest ważna. Teraz jest niepowtarzalna okazja, by to wyśpiewa - mówi Emilia Stoszewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wyszkowie.

Zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego do udziału w tym wydarzeniu. Przewidziane są następujące kategorie:

  • Dzieci w wieku przedszkolnym - kategoria wiekowa I
  • Uczniowie szkół podstawowych - kl. I-V  kategoria wiekowa II
  • Uczniowie szkół podstawowych - kl. VI-VIII - kategoria wiekowa III

Na przeprowadzenie etapu szkolnego i zgłoszenie przedszkola/ szkoły jest czas do 23 kwietnia, natomiast finał etapu powiatowego zaplanowany jest na 11 maja w WOK „Hutnik”. Patronat honorowy nad 10. Festiwalem Piosenki o Zdrowiu objął Starosta Powiatu Wyszkowskiego.

Zgłoszenia można przesyłać na załączonym formularzu wraz z tekstem piosenki w formie edytowalnej w terminie do 23 kwietnia na adres mailowy: [email protected] lub dostarczyć osobiście Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wyszkowie, ul. I.Daszyńskiego 28.

Szczegóły dostępne na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

Regulamin oraz załączniki do pobrania:

Załączniki.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

Zajęcia dla dorosłych
Akademia Umiejętności PAN HILARY

ul. Daszyńskiego 27 07-200 Wyszków

[email protected]; [email protected]

531 931 200

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA