REKLAMA

REKLAMA

Rezygnacje w wyszkowskim PiS

Autor: Elwira Czechowska

Powiat | Wtorek, 06 gru 2022 11:15

Waldemar Sobczak i Eugeniusz Zaremba złożyli rezygnacje z funkcji przewodniczących lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszy był szefem zarządu powiatowego, a drugi zarządu gminnego w Wyszkowie.

Powiat

REKLAMA

Waldemar Sobczak był przewodniczącym zarządu powiatowego Prawa PiS w powiecie wyszkowskim nieprzerwanie od 2012 roku, wcześniej. Równocześnie zasiadał w zarządzie komitetu PiS w gminie Wyszków. Jest radnym powiatowym z ramienia Prawa i Sprawiedliwości i nadal nim pozostanie, podobnie jak członkiem partii. O rezygnacji z funkcji przewodniczącego zarządu komitetu powiatowego zdecydowały u niego względy zdrowotne.

Z kolei Eugeniusz Zaremba sprawował funkcję przewodniczącego zarządu komitetu PiS w gminie Wyszków i był jednocześnie członkiem zarządu powiatowego. Na czele PiS w gminie Wyszków stał od 2012 roku.  

- Tak jak zapowiadałem, z chwilą przejścia na emeryturę złożyłem rezygnację z funkcji przewodniczącego komitetu i członka zarządu powiatowego PiS. Nie będę już także pracował w biurze poselskim PiS w Wyszkowie. Czas na odpoczynek. Nowe osoby będą prężniejsze, silniejsze - mówi Eugeniusz Zaremba.  

Pozostaje członkiem partii oraz radnym miejskim w Wyszkowie z ramienia PiS.

O przyszłości wyszkowskich struktur PiS zdecyduje pełnomocnik naszego okręgu wyborczego Marcin Grabowski.

- Obie funkcje pozostają na ten moment nieobsadzone - mówi.

W najbliższym czasie zapadnie decyzja o trybie powołania następców Waldemara Sobczaka i Eugeniusza Zaremby. Ostatni raz wybory struktur partii odbyły się 5 lat temu. 

REKLAMA


Komentarze (29).

REKLAMA

Zielony

Czym sobie ta starsza panna zasłużyła, nawet nie stażem. PiS u mnie stracił za zamknięcie przed Polakami lasów i sanitarny terror pod dyktando masonów i globalistów. Ruskie onuce.

Do wyszkowiaka

Koń by się uśmiał, z twojej wypowiedzi.

wyszkowiak

Zdecydowanie bardzo dobry pomysł. Pani Teresa Czajkowska to skromna osoba, kierująca się wartościami a nie ciągiem do rad nadzorczych i stanowisk, nie będzie miała problemu skupić wokół siebie osoby pracowite i z umiejętnościami. W wyszkowskim PiS nie było partnera do kontaktów z osobami z zewnątrz, więc mamy wyszkowskie księstwo gburmistrza i podupadające miasto.

Iwona do Kaczyńskiego

Ty tak na poważnie, czy żartujesz? Pani Czajkowska to już nie raz zabłysnęła, dobrze będzie jak dotrwa do końca kadencji

Tragiczne do Kaczyński

Koń by się uśmiał, gratuluję myślenia.

Kaczyński

Na przywódcę PiS w Wyszkowie nadaje się tylko pani Teresa Czajkowska. To prawdziwa patriotką i ma szansę zostać nawet starostą.

wyborca

A ja stawiam na Sobieskiego ,,, a co nie mogę ?

Nowogrodzka

Bartosiewicz na przewodniczącą.

Emil

Dlaczego tak późno??????? Decyzja o dziesięć lat spóźniona i straty do nienadrobienia. Swoją droga to ten "napoleonek" nieźle się urządził sam i swoją rodzinę.Gdzie i kiedy w takich manipulacjach został wyszkolony. Takich to mamy działaczy w wyszkowskim PiS. Dlaczego mimo wiedzy nie reagowały na to draństwo władze mające piecze nad wyszkowskiego PiS?????? Koryto ponad wszystko, koryto ponad wszystko.

Kitek

Oni nawet swoich nie szanują. No chyba, ze Ci swoi dobrze posmaruja albo sa ich dziecmi. Tak to jest jak tacy ludzie do koryta się dobiora. Porazka. Wyszkowski Pis to masakra jakas

Logo

Oj tylko nie pisowskie radne. Przeciez to porazka. Powinny odejsc. Przez takich ludzi Pis stracil i straci wielu zwolennikow.

PiS

Teraz na czele wyszkowskiego PiS u staną panie radne i obecny pan starosta. To dopiero będzie super zmiana. A które radne to łatwo skojarzyć. Powodzenia PiSie przy wyborach parlamentarnych i samorządowych.

Wypas

Nikt nie przebije korytowców z wyszkowskiej komuny-PO. Siekierski, Wysocki, Kowalski, Mroczek, Wiśniewski, Wiśniewski PWiK ,Mróz OPS, Popławski, Ołdak i wielu innych.

Tego się nie zapomina, to już pozostaje w nas..

Może ale nie musi, być coś na rzeczy. Czasy minione ale nie zapomniane i dobrze procentujące.

Ostro

A może cos na ten temat wie Pan Marszał ? (starszy) :)

Sobczak bój się Boga.

Czas najwyższy. Tylko dlaczego tak późno zmuszono ich do rezygnacji? Strat społecznych nie da się nadrobić. Krzywd wyrządzonych ludziom przez Sobczaka też nie da się nadrobić. Wraz nimi powinien być usunięty cały zarząd powiatowy i gminny PiS. PiS krajowy tak PiS wyszkowski to samo dno moralne, sami korytowcy. Jak do tego doszło? Kto do tego dopuścił? Warto prześledzić jak i kiedy Sobczak dotarł z Tłuszcza do Wyszkowa i kto był dla niego personą wiodącą.

Ania

Super informacja na koniec roku ...... a kiedy dyrektor szpitala zrezygnuje, czy może z niego zrezygnują? W zasadzie to wszystko jedno, każdy nowy będzie lepszy

Wifi

Udzi zdolnych maja za nic a poobsadzali na, stanowiskach swoje dzieci. Wiekszosc z nich nie pojecia o tym czym sie zajmuje. Zenada. Wystarczy isc do Starostwa czy Urzedu, dzieci radnych tam poobsadzane sa gesto.

Ilia

W końcu. Poobsadzali sie stolkami, rodziny poobsadzali a szczególnie jeden z nich a dla ludzi nic. Zreszta, gdzie nie wejdziesz tam dzieci radnych obsadzone. Niewazne ze nie wszyscy sie nadaja. Wazne, ze maja plecy. Niestety powinni opuscic okret i inni radni pis bo nic nie robia dla ludzi a tylko dla siebie. Wyszkowski pis to zenada.

Wifi

Zenada

Metra

Nie nadawali się i słusznie zrezygnowali lub zostali do tej rezygnacji zmuszeni. A sklepowa też zrezygnuje? Taka sama sytuacja a szans na rezygnację i jakikolwiek wstyd jakoś nie widać.

Do Ed-a.

Populizm i Socjalizm nigdy nie miał nic wspólnego z prawicą.

Ed

Dwaj tacy co zniszczyli wyszkowska prawicę. stosując metody ze słusznie minionej epoki niszczyli ludzi którzy cokolwiek byli intelektualnie lepsi od nich. W taki to sposób pozbyli się większości ludzi którzy wcześniej tworzyli wyszkowska prawicę zostawiając miernych i biernych ale posłusznych. Trudno będzie w Wyszkowie odbudować to co ci dwaj osobnicy zniszczyli. Nigdy nie interesowało ich dobro społeczne a wyłącznie prywata. Urządzanie rodziny, kolesi partyjnych tych bardzo oddanych do główny cel działania obu osobników. PiS wyszkowski pod zarządem tych osobników był określany jak "byle jak, byle gdzie, z byle kim aby do koryta" Co tam dobro lokalne, co tam interes lokalnej społeczności wyszkowski PiS tymi sprawami się nie zajmował no bo i po co skoro tam nie ma obrywów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze o powyższych poczynaniach tych osobników i ich wiernych przydupasów doskonale wiedzieli posłowie mający pieczę nad wyszkowskim PiS. Reakcji nie było. Panie Czartoryski i pana

Waldi

Jestem wypalony, ale zarobiony.

Mohito

Tego małego zawsze widziałem na rowerku z telefonem przy uchu. Rozchorował się... Jaka szkoda. ..... ...????

Mieszkaniec

Oczywiście odchodzący nie zasługują na żadną pochwałę. Ale niestety ktokolwiek zostanie ich następcą lepszy nie będzie.

wyszkowska katastrofa

Dwóch nieudaczników z PiS, którzy od 2006 roku wraz z gburmistrzem niszczyli Wyszków i powiat wyszkowski. Niech odejdą jeszcze z rad nadzorczych i innych płatnych stanowisk partyjnych oraz przestaną kandydować na radnych bezradnych. To była kompromitacja wyszkowskiego PiS.

($)

Wasza koalicja z postkomuną i antyspołeczne głosowania za wszelkimi podwyżkami do końca już będą plamą na honorze wyszkowskiego PiS. Może jakieś autopodsumowanie tej waszej działalności ?

Mistrz

Ucieczka gryzoni z tonącego statku.

Zostaw komentarz.

REKLAMA