REKLAMA

REKLAMA

Zabierz psa na spacer socjalizacyjny

Autor: Elwira Czechowska

Turystyka | Piątek, 07 lip 2023 17:00

Razem z Joanną Kowalską, dyplomowanym behawiorystą - praktykiem, zoopsychologiem i trenerem psów zapraszamy 9 lipca na spacer socjalizacyjny dla psów.

Turystyka

REKLAMA

NA SPACER OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

NALEŻY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE WE WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA WWW.FACEBOOK.COM/ROK.DOG.WYSZKOW BĄDŹ SKONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE.

Czym jest spacer i kto może brać w nim udział?

W spacerze mogą brać udział psy agresywne, z problemami behawioralnymi. Psiaki, które nie mają problemów z komunikacją będą miały okazje ciekawie spędzić czas, natomiast psy, które mają problemy behawioralne będą mogły nabierać kompetencji przebywania w towarzystwie swojego gatunku oraz uczyć się prawidłowej komunikacji. W najbliższą niedzielę tj. 9 lipca o godz. 18:30 spotykamy się w parku na górce koło Urzędu Miejskiego. Zaczynamy od krótkiego omówienia zasad, których należy przestrzegać w trakcie spaceru.

ZABIERAMY ZE SOBĄ:

- psy agresywne - założony wcześniej kaganiec

- smycze zwykłe/przepinane, NIE automatyczne

- wodę i miskę dla psa

- dobrze dopasowaną obrożę (między skórę, a obroże powinny zmieścić się tylko 2 palce)

Zapisy prowadzone są przez fb, bądź tel. 732-131-576

Koszt spaceru to 30 zł. Zajęcia NIE są konsultacją behawioralną - mają za zadanie przyzwyczaić Twojego psa do spokojnego przebywania w towarzystwie innych psów.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (7).

REKLAMA

Pis

Zróbmy marsz poparcia dla naszych z solidarnej i Pana Zbigniewa zaatakowanych przez wrogie media. Przeciwko przyjmowaniu pieniędzy z Unii i z wyrazami poparcia w obronie posad. Przecież oni ramie w ramie są sojusznikami Pisu i mają takie same poglądy jak my

Pis

Koledzy z PIS. Staniecie w końcu w obronie swojego największego przyjaciela Zbigniewa. Kiedy organizujemy marsz poparcia wobec tego ataku wrogich mediów? No i oczywiście trzeba zaprotestować przeciw przyjęciu unijnych pieniędzy. Niech inni te pieniądze przyjmują jak są głupi a my bądźmy z daleka od tego.

Johan

Hahaha 30 zeta za 1.5 h spacer z psem. Ja chodzę że swoim chodzę po osiedlu i to za darmo. I jakie wymagania ???????????????? Powodzenia dla Pani Behawiorystki

Gdzie wasze sumienie

Pan Zbyszek największy sojusznik PIS został zaatakowany przez wrogie media. Czy doczekamy się marszu protestu w tej sprawie?

PIS

W ostatnim czasie nasz największy i najwierniejszy przyjaciel i koalicjant pan Zbyszek został skrzywdzony przez wrogie wobec systemu media. Napadnięto na niego i jego rodzinę za walkę o swoje. Chciałbym zaproponować zorganizowanie marszu w jego obronie. Niech miejsce i trasę wyznaczą nasze władze, żeby ludzie mogli się zebrać i wyrazić swój protest przeciwko temu atakowi.

Uczestniczka

Suchy nie padało, psy nie pouciekały, było fajnie ;)

Suchy

Ma padać deszcz i psy uciekną. I będzie po spacerze.

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

Usługi branżowe
"LEK-MET" Andrzej Wrzesiński - Skup Złomu Stalowego i Metali Kolorowych

Leśna 40 (obok Cynkometu) 07-202 Wyszków

[email protected]

29-742-30-14, 797-633-676

www.lekmet.pl

Dziecko
Żłobek Jadwinia

ul. Jana Kochanowskiego 70C 07-201 Lucynów Duży

[email protected]

506 873 194

www.jadwinia.edu.pl

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA