Operator maszyn produkcyjnych

Zatrudnię

Obowiązki:

• obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
• dbanie o stan techniczny urządzeń i maszyn produkcyjnych oraz usuwanie drobnych awarii,
• przestrzeganie zasad BHP oraz dbanie o czystość wokół stanowiska,
• kontrola jakości,
• realizacja celów produkcyjnych

Wymagania:

• wykształcenie techniczne (mile widziane),
• doświadczenie w pracy produkcyjnej lub/i obsłudze maszyn produkcyjnych,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• zdolności manualne,
• umiejętność pracy w zespole

Oferta:

• umowa o pracę,
• bezpłatny transport z Pułtuska,
• zmianowy system pracy (4-5 dni pracy, 4-5 dni wolnego),
• pełne wsparcie w przygotowaniu do pracy na stanowisku,
• kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• stołówka firmowa,
• możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z: dodatkowego ubezpieczenia, karty sportowej, prywatnej opieki medycznej.

Zainteresowane osoby prosimy o załączenie CV wraz z klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Quad/Graphics Europe sp. z o.o. z siedzibą w Wyszkowie, przy ul. Pułtuskiej 120, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby innych rekrutacji przeprowadzanych w przyszłości”.

Dane kontaktowe

Quad/Graphics Europe
223367619
kturek@quadgraphics.pl

POLECANE FIRMY

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13