Staż-Wyszków

Zatrudnię

Poszukujemy Stażystki/Stażysty w WYSZKOWIE.
Kredico2000 Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą finansową specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pieniężnych osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel.
Obecnie poszukujemy osoby na odbycie stażu na stanowisku Doradca Klienta:
Kandydat do obycia stażu musi być zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wyszkowie jako osoba bezrobotna.
Oczekujemy:
* Dyspozycyjności
* Łatwości w nawiązywaniu kontaktu
* Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów
* Uczciwości i rzetelności
* Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki
* pozyskiwanie nowych Klientów
* utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami Firmy
* negocjacje spłaty zobowiązań finansowych dłużników
* sprzedaż produktów i usług firmy
* raportowanie wyników pracy
Oferujemy :
* prace w młodym zespole
* możliwość zdobycia nowego doświadczenia
* miłą atmosferę
* dużą samodzielność w działaniu
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem na adres lubiakmarek@wp.pl z dopiskiem STAŻ Wyszków w temacie wiadomości
i umieszczeniem klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

Dane kontaktowe

Kredico2000Sp.z o.o.
533-014-114
wyszkow@kredico2000.pl

POLECANE FIRMY

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13