REKLAMA

REKLAMA

Kids' Korner - warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

Kids' Korner - warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

 

ul. Tadeusza Kościuszki 40, 07-200 Wyszków 577-690-190 biuro@kidskorner.pl https://kidskorner.pl/
Zajęcia dodatkowe Udostępnij:  

WITAJ W KIDS' KORNER

- świecie warsztatów dla dzieci i młodzieży

 

 

Kids' Korner to miejsce oferujące różnorodne zajęcia nastawione na pomoc w doskonaleniu wielokierunkowego rozwoju, poszerzenie wiedzy oraz kreatywne doświadczanie.
Kids' Korner to przede wszystkim dzieci, proces ich harmonijnego rozwoju, uczenia się, rozwoju wyobraźni, zabawa oraz kształtowanie postaw społecznych.
Pracujemy na autorskich programach opracowanych na podstawie wieloletniej pracy z dziećmi i młodzieżą- z nami zawsze jest skutecznie i wesoło. W zależności od warsztatu wykorzystujemy elementy:
  • Pedagogiki M. Montessori,
  • Pedagogiki zabawy wg Klanzy,
  • Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne,
  • Kinezjologii edukacyjnej wg Dennisona,
  • Metody Total Psyhical Response.

 

 

KIDS' KORNER TO:

Nauka języków
 
- Język angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 
- Język niemiecki dla dzieci i młodzieży
 
- Zajęcia grupowe i indywidualne        

 

Warsztaty kreatywne
 
Warsztaty dla najmłodszych i trochę starszych dzieci
 
- Zabawy polisensoryczne
 
- EKO projekty
 
- Podróż do świata sztuki
 
- Wszechstronny rozwój
  

Animacja

 
Planowanie i realizacja  przyjęć:
 
- urodzinowych,
 
- okolicznościowych dla dzieci,
 
- okolicznościowych z udziałem dzieci  
 
WAKACJE

Warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci


English Studio - warsztaty

To warsztat dla dzieci i młodzieży, który łączy w sobie naukę języka z projektem artystycznym związanym z tematyka zajęć. Każde spotkanie wprowadza nowe wiadomości językowe, zaczynamy od podstaw i zagłębiamy się w coraz ciekawsze zagadnienia. Aby dzieci łatwiej przyswoiły informacje i dobrze się bawiły, stosujemy zasadę Learn&Play - każdy warsztat zawiera treści muzyczne dopasowane do omawianego tematu oraz projekt artystyczny.

Zajęcia dla dzieci 6+

 

Explore English - zajęcia

Jest to kurs dla dzieci i młodzieży, który pomoże im zrozumieć i polubić język angielski. Ze zwróceniem uwagi na wiek uczestnikow i ich indywidualne możliwości wprowadzane są nowe treści oraz systematyzowane te wiadomości, które zdobyły już w przedszkolu czy szkole. Oparty na autorskim programie. Mówimy, śpiewamy, czytamy, a przy tym świetnie się bawimy.

Zajęcia dla dzieci 3+

 

Hallo Deutsch - zajęcia

To kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży. Zaczynamy od podstaw i stopniowo wprowadzamy bardziej skomplikowane treści językowe. Autorski program i wyselekcjonowane materiały w połączeniu z doświadczeniem trenera to gwarancja sukcesu w nauce i doskonałej zabawy.

Zajęcia dla dzieci 7+

 

Music Babies - zajęcia muzyczne

Zajęcia muzyczne w języku angielskim (Mamo, nie bój się, jeśli nie mówisz jeszcze po angielsku - wszyscy będziemy świetnie sobie radzić!). W oparciu o różnorodne anglojęzyczne piosenki dla maluchów śpiewamy, tańczymy, gramy, skaczemy, maszerujemy i głośno się śmiejemy, ale nadal uczymy się angielskiego i jest to nauka niezwykle skuteczna. 

Zajęcia dla dzieci 1+

 

Polisensoryka dla Smyka - warsztaty

Są to warsztaty poświęcone rozwijaniu chęci próbowania nowych rzeczy i uczenia się, jak zorganizować świetną zabawę z prostych rzeczy dostępnych w każdym domu. Warsztaty te pomagają małym dzieciom stać się częścią większej grupy rówieśniczej, jednocześnie czując się bezpiecznie wsród dorosłych. Bałaganimy tyle, ile chcemy i zdołamy...  Ale spokojnie - cały ten bałagan jest w jakimś sensie uporządkowany - dokładnie zaplanowany i zorganizowany przez trenera.

Zajęcia dla dzieci 1+

 

Techniki szkolne - warsztaty usprawniające

Warsztaty te polegają na wyrównywaniu braków w umiejętnościach szkolnych, a co za tym idzie stworzeniu dziecku szansy na przezwyciężenie trudności dydaktycznych i osiągnięcie powodzenia w nauce. W oparciu o program autorski trener zajęć rewalidacyjnych pracuje nad usprawnianiem tych funkcji, które są zaburzone. Pracujemy nad percepcją i pamięcią, analizą i syntezą, myśleniem, koncentracją uwagi. Pamiętamy rownież, jak ważne są umiejętności społeczne, dlatego stawiamy na integrację grupy i dużo pozytywnej energii. 

Zajęcia dla dzieci 7+

 

 

Warsztaty (kreatywne)


Świat Sztuki - warsztaty

To warsztat podczas którego, wraz z trenerem, przeprawimy się przez rożne gałęzie sztuki, poznamy twórców i odkryjemy tajemnice ich dzieł. Sami rownież zamienimy się w kreatywnych artystów i stworzymy niepowtarzalne prace. Pozwolimy ponieść się wyobraźni!!! 

Zajęcia dla dzieci 8+

 

Eko Dzieciaki - warsztaty

To warsztat, który koncentruje się na ręcznie wykonywanych projektach, które dzieci za każdym razem mogą zabrać ze sobą do domu. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się jak być EKO i wykorzystywać niepotrzebne już przedmioty, zamieniając je we wspaniałe i niepowtarzalne projekty artystyczne, zabawki, instrumenty i wiele innych. Wspólnie będziemy uczyć się tworzyć coś z niczego. A przyświeca nam idea "nie wyrzucaj, wykorzystaj!". 

Zajęcia dla dzieci  4+

 

 

Speak Up


KEEP CALM AND SPEAK ENGLISH

Speak Up - konwersacje

Zajęcia w formie konwersatorium dla młodzieży i dorosłych. Wspólnie przełamujemy barierę językową, wzbogacamy słownictwo, udoskonalamy wymowę oraz systematyzujemy wiedzę gramatyczną. Przede wszystkim mamy jednak idealna okazję na rzeczywistą rozmowę w języku angielskim. Dodatkowo zapewniamy 5 godzin konwersacji z Native Speaker. Konwersatoria w dwóch grupach: 13+ i 18+

 

Dołącz do nas!

 Zapraszamy do zapisów na nasze warsztaty i zajęcia

 
 

Organizacja urodzin


 

Brakuje Ci pomysłu na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka lub przeciwnie - marzy ono o czymś przerastającym Twoje możliwości... Zostaw to nam. Dla Kids' Korner to nie problem! Każde marzenie przyszłego jubilata jest dla nas wyzwaniem - a wyzwania to nasza specjalność. Zawsze dbamy, aby te najważniejsze momenty w życiu dziecka były niecodzienne i wyjątkowe. Napisz do nas o pomyśle, a zamienimy go w rzeczywistość. Brak pomysłu - my zajmiemy się stworzeniem czegoś niepowtarzalnego.  

 

Organizacja eventów


 

Planujesz organizację przyjęcia okolicznościowego? Zależy Ci, aby również jego najmłodsi uczestnicy spędzili miło czas? Świetnie! Zachęcamy do kontaktu w sprawie organizacji animacji (animacja polska lub angielska) dla dzieci. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9.00 15.00
Wtorek 10.00 18.00
Środa 10.00 18.00
Czwartek 10.00 18.00
Piątek 9.00 15.00
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl