REKLAMA

REKLAMA

"FAMILY GYM" Rodzinne Centrum Sportu

"FAMILY GYM" Rodzinne Centrum Sportu

ul. Pułtuska 112i, 07-200 Wyszków 573 405 406 biuro@familygym.com.pl www.familygym.com.pl
Siłownie i fitness Udostępnij:  

FAMILY GYM

 

To ultranowoczesna siłownia przeznaczona dla całych rodzin, osób zaawansowanych, jak i amatorów sportu oraz zdrowego stylu życia. 

 

Nasz klub to Rodzinne Centrum Sportu o powierzchni 900 m2. Na parterze znajdują się Dział Obsługi Klienta połączony z przestronną strefą Fit Baru, sklepem z suplementami i zdrową żywnością, bawialnią dla maluchów, szatniami na 200 osób, saunami, dietetykiem oraz gabinetem masażu i salą do sztuk walki. Na drugim piętrze znajduje się siłownia wyposażona w najnowszy sprzęt - Cardio, crosfit wolne ciężary, maszyny stosowe, maszyny na wolny ciężar, posiadamy również pomost do dwuboju i trójboju. Na piętrze znajduje sala fitness.

 

Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (łącznie z windą). Klub wyposażony jest w najwyższej jakości klimatyzację i wentylację.

 

Prowadzimy zajęcia ze sztuk walki, zajęcia dla kobiet, kobiet w ciąży, mam z maluchami oraz dzieci. Jesteśmy jedynym takim kompleksowym obiektem w powiecie wyszkowskim i jedną z najlepszych siłowni w Polsce. Dodatkowo każdy członek naszego klubu ma możliwość trenowania pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów.

 

Honorujemy kartę MULTISPORT FitProfit!

 

FAMILY GYM

 

OPIS ZAJĘĆ FITNESS

 

 

STEP INTERWAŁ - jest to trening intensywny o o naprzemiennej dynamice z wykorzystaniem stepu i innych przyrządów. Przeznaczony jest dla osób zaawansowanych i ambitnych początkujących. Ćwiczenia mają charakter funkcjonalny, gwarantując nam poprawę samopoczucia, wzrost sprawności fizycznej, moc oraz energię.

 

STEP WORKOUT - zajęcia o wyższej intensywności oparte na podstawowych krokach choreograficznych z użyciem stepu,przeplatane ćwiczeniami kształtującymi. Skierowane są do osób, które chcą wzmocnić ciało oraz spalić tkankę tłuszczową.

 

BPU - Ćwiczenia mające charakter wzmacniająco - kształtujący z naciskiem na partie mięsniowe brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia mają korzystny wpływ na kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają dolne partie ciała oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową. Wymagania kondycyjne i sprawnościowe są niewielkie i dla każdego możliwe do spełnienia.

 

BODY-SHAPE – zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące całą sylwetkę, podnoszą wydolność organizmu. Zajęcie przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Do treningu wykorzystywany jest ciężar własnego ciała oraz przybory treningowe.

 

TBC - zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiające kondycję fizyczną; obejmują kompleksowy zestaw ćwiczeń z przyborami bez. TBC charakteryzują ćwiczenia z dużą ilością powtórzeń , które są przeplatane elementami cardio. Częścią końcową treningu jest stretching. W czasie zajęć można spalić aż 600 kalorii

 

BIKINI BODY - zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest przygotowanie ciała do nadchodzącego lata. Podczas tych zajęć wyszczuplamy, ujędrniamy i wyrzeźbimy sylwetkę. Główny nacisk położony jest na najbardziej problematyczne partie ciała: brzuch, uda, pośladki.

 

TMT total muscle traning - trening interwalowy - szybkie spalanie i redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 600kcal po jednych zajęciach, ćwiczenia w tempie średnim szybkim i najszybszym na 3 poziomach trudności opierajace się głównie na przeskokach, pajacach, wahadle, szybkich zmianach ćwiczeń Cardio jak i cw.wzmacniajacych, w podporze i ostatnia część zawsze na brzuch

 

ZUMBA-DANCE połączenie prostych kroków tanecznych, kombinacji ruchów, mix tańca latino. Zajęcia mają na celu poprawić kondycję fizyczną, wzmocnić nogi oraz pośladki, są przeznaczone zwłaszcza dla osób lubiących taniec.

 

PILATES - ćwiczenia mające na celu zwiększenie świadomości własnego ciała. Podczas zajęć wzmacniamy mięśnie głębokie brzucha, tułowia i miednicy. Poprzez zajęcia wysmuklamy, wzmacniamy i uelastyczniamy ciało, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji a poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu. Zajęcia przeznaczone dla każdego.

 

SENIOR FITNESS zajęcia specjalnie opracowane dla osób starszych. Ćwiczenia gimnastyczne prowadzone są w odpowiednim tempie dostosowane do możliwości ćwiczących. Zajęcia regulują stres, opóźniają proces starzenia oraz w bezpieczny sposób wzmacniają mięśnie i sylwetkę.

 

TRENING FUNKCJONALNY jest to trening prozdrowotny z naciskiem na pracę poszczególnych mięśni jednocześnie z przełożeniem na życie codzienne. Celem treningu jest redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności i wytrzymałości.

 

FITNESS NA TRAMPOLINACH jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny a przy tym możemy spalić nawet 1000 kcal na godzinę!!! Warto poświęcić czas treningom na trampolinie, by zapewnić sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, Warto ćwiczyć na trampolinie, ponieważ będziesz pewien, że Twój czas jest właściwie zagospodarowany. Dodatkowo zapewnisz sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, kwitnący wygląd zewnętrzny, ale również dobrą zabawę i poczucie lekkości. Zerwij z rutyną zwykłego treningu i zacznij skakać.

UWAGA! Nowa grupa dla osób początkujących - zajęcia w poniedziałki o godz. 18.00.

 

NOWOŚĆ!

FIT 40+ 60-minutowe zajęcia wzmacniająco-rozciągające w oparciu o pozycje Yogi i Pilatesu polegające na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Umiarkowane tempo, wykorzystanie ciężaru własnego ciała oraz podstawowego sprzętu fitness (lekkie hantle, gumy oporowe, step, piłki swiss bal itp.). Ćwiczenia skupiają się na newralgicznych częściach kobiecego ciała (nogi, pośladki, brzuch, ramiona, piersi). Trening dla kobiet w każdym wieku niezależnie od poziomu zaawansowania.

ZAJĘCIA DLA DZIECI 

- ZUMBA KIDS 

- SZTUKI WALKI (boks, brazylijskie Jiu Jitsu)

- TRAMPOLINY

- BREAKDANCE 

 

GRAFIK ZAJĘĆ

Poniedziałek: Zumba Kids (3-6 lat) godz. 16:30

Wtorek: Brazylijskie Jiu Jitsu (grupa młodsza) godz. 17.00
              Brazylijskie Jiu Jitsu (grupa starsza) godz. 18.00
              Trampoliny dla mamy z dzieckiem godz. 18.00

Środa: Zumba Kids (7 lat i więcej) godz. 16:30

Środa: 

- godz 17.00 - od lat 7 
- godz. 18.00 - powyżej 10 lat

Czwartek: Brazylijskie Jiu Jitsu (grupa młodsza) godz. 17.00
                  Brazylijskie Jiu Jitsu (grupa starsza) godz. 18.00

Piątek: Boks godz. 19.00

* grupa młodsza - dzieci do 7 lat      * grupa starsza - dzieci powyżej 7 lat

 

CENNIK:
4 wejścia - 70 zł 
8 wejść - 120 zł

 

 

SIŁOWNIA

 

Nasza siłownia jest wyposażona w nowoczesny i funkcjonalny sprzęt takich firm jak: ELEIKO, TECHNOGYM, LIFE FITNESS. Do dyspozycji klubowiczów są cztery strefy treningowe: 

- strefa cardio 

- strefa cross 

- strefa wolnych ciężarów 

- strefa maszyn

 

Strefa cardio

 

Family Gym dysponuje obszerną strefą cardio, w której znajdują się urządzenia najlepszych światowych marek TECHNOGYM i LIFE FITNESS. Komfort ćwiczeń gwarantuje niezależny system klimatyzacji i wentylacji.. By umilić czas ćwiczącym strefa wyposażona jest w telewizory oraz projektor multimedialny.

Do dyspozycji klubowiczów mamy:

 

- bieżnie firmy LIFE FITNESS

 

- orbitreki TECHNOGY

 

- rowerki stacjonarne

 

- rowery spinningowe

 

- ergometry wioślarskie

 

 

Strefa Cross

 

Strefa cross składa się z klatki, na której można wykonać profesjonalny trening. Celem tej strefy jest ogólny rozwój całego organizmu pod względem wydolności i siły mięśniowej. Ukierunkowany trening można dostosować do wielu dyscyplin.

 

 

 Strefa wolnych ciężarów 

 

W strefie wolnych ciężarów do dyspozycji jest kilka zestawów hantli do 70 kg, profesjonalny pomost do dwuboju i sztangi, ławki oraz obciążenia olimpijskie firmy ELEIKO.

 

 

  Strefa maszyn

 

W tej strefie znajdują się maszyny na wolny ciężar oraz maszyny stosowe.

 

Maszyny stosowe są najbardziej prestiżowej firmy na świecie TECHNOGYM, a maszyny na wolny ciężar polskiej firmy NPG. Zróżnicowanie sprzętu daje możliwość wykonaniu profesjonalnego treningu pod każdym kątem.

 

 

STREFA RELAKSU

gabinet masażu

- solarium stojące

- sauna: sucha, mokra, infrared

Po ciężkim dniu zapewniamy naszym klientom relaks w nowoczesnej saunie: suchej, parowej oraz infrared (na podczerwień). Zaletą sauny jest rozluźnienie organizmu, pobudzenie układu odpornościowego a przede wszystkim zwalczanie chorób układu krążenia, nerwowego i oddechowego. Dla osób, które nie lubią wysokich temperatur polecamy saunę infrared, w której temperatura wynosi maksymalnie 60 stopni Celsjusza. Sauna jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 16.00 – 22.00.

 

 

 

SZTUKI WALKI

 

- Boks (dla dzieci, grupa początkująca, zaawansowana)

- Brazylijski Jiu Jitsu

- Kickboxing K1

 

DIETETYK

Skorzystaj z konsultacji dietetycznych dostępnych w naszym klubie. Konsultacja obejmuje wypełnienie formularza, przeprowadzenie wywiadu na temat odżywiania i problemów zdrowotnych, chorób, interpretację wyników badań, indywidualne programy żywieniowe.

 

Czas trwania: 60 min.

Koszt: 100 zł

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 573 405 406

 

 

SKLEP 

w naszym sklepie zanjdą Państwo szeroką ofertę produktów takich marek jak: BioTech USA, Olimp Sport Nutrition, Olimp Queen Fitt, Biogenix, IronMaxx.

 

W swojej ofercie posiadamy również batony Legal Cakes oraz NOWOŚĆ! LODY PROTEINOWE
 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 06:30 22:00
Wtorek 06:30 22:00
Środa 06:30 22:00
Czwartek 06:30 22:00
Piątek 06:30 22:00
Sobota 08:00 18:00
Niedziela 08:00 15:00
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl