REKLAMA
REKLAMA

Noc w szkole

Nauka

Niektórych szkół dosłownie nie chce się opuszczać. A są takie dni w roku, że można w niej nawet nocować. I Językowa Szkoła Podstawowa "Language" organizuje swoim uczniom wspaniałą zabawę podczas andrzejkowych i mikołajkowych nocy w szkole.  

Galeria zdjęć


REKLAMA

W ostatnią listopadową noc czwartoklasiści z I JSP "Language" pod opieką pań A. Rudnickiej i D. Szewczyk zorganizowali klasowe Andrzejki. Dzieciaki przygotowane były do nocowania w szkole, wyposażone w śpiwory i materace, rozlokowały się w swojej „sypialni”, po czym zabrały do gier i zabaw, w tym do wróżenia z wosku. Pod kierunkiem pani A. Rudnickiej uczniowie grali w gry planszowe, a jeszcze przed północą, bijąc się po drodze na śnieżki (pierwszy duży śnieg!), przeszli do sali gimnastycznej. Tam, po krótkiej rozgrzewce z piłkami, rozegrali mecz piłki nożnej. Po powrocie z sali gimnastycznej, zastali niespodziankę – poduchy do klasy, które w prezencie dla nich przywiozła pani dyrektor. Próbując zmusić się do snu, czwartacy oglądali film, lecz oczywiście nie powstrzymali się przed urządzeniem bitwy na poduszki. Noc pełną atrakcji poprzedziły Andrzejki w szkolnej świetlicy. Przybyłe wróżki, Cyganki oraz czarodzieje przeniosły dzieci w świat magii i fantazji. Po wspólnej zabawie w przepowiadanie przyszłości, odbyła się dyskoteka. Cały dzien i wieczór a potem także noc w szkole dostarczyły dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, sprzyjały integracji i budowały dobry klimat w grupie. 

A już w nocy z 7 na 8 grudnia oraz z 8 na 9 grudnia w szkole odbędzie się "Noc Mikołajkowa" - dla najmłodszych uczniów poprzedzona wieczorem z grami planszowymi. 

Admin Admin

Udostępnij:


I JSP Language WyszkówWyszkówAndrzejkiMikołajkinoc w szkole

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Reginy, Patryka, Zdyszka
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA: