REKLAMA
REKLAMA

OSW na Giełdzie Mocy

Miasto

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie gościł na targach pracy "Giełda mocy", które odbyły się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

29 listopada w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie odbyła się "Giełda Mocy”, czyli targi pracy, ale jedyne w swoim rodzaju. W tym roku naszą szkołę reprezentował Mariusz Rogulski, uczeń kl. III szkoły przysposabiającej do pracy. Galę poprowadzili Joanna Brodzik – aktorka zaangażowana społecznie, założycielka Fundacji "Opiekun serca” - wspierająca działania na rzecz integracji społeczno – zawodowej osób niepełnosprawnych oraz Maciej Orłoś – niezapomniana osobowość "Teleexpress’u”.

"Giełda Mocy" to innowacyjny projekt Stowarzyszenia "Otwarte drzwi”, promujący model zatrudnienia wspomaganego, czyli zatrudniania osób z niepełnosprawnościami na otwartym rynku pracy – przy wsparciu trenera pracy. Po części oficjalnej i prezentacji partnerów biznesowych oraz wielu ekspertów i praktyków zaangażowanych w realizację modelu zatrudnienia wspomaganego nastąpiła prezentacja kandydatów do pracy - rzetelnych, solidnych i zmotywowanych do podjęcia zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, które promowały siebie i przekonywały zaproszonych pracodawców, że mają predyspozycje do podjęcia pracy w danym zawodzie. Możemy pochwalić się sukcesem, że i nasz uczeń został zauważony w gronie potencjalnych pracodawców. Wydarzenie było także okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania cennej sieci znajomości z osobami, które "wystartowały” już metodą zatrudnienia wspomaganego oraz rozmowy z Joanną Brodzik i Maciejem Orłosiem, którzy niezwykle ciepło przyjęli naszego ucznia, poświęcając swój czas na rozmowę z Mariuszem o jego życiu, planach, zainteresowaniach. Po uścisku dłoni, pamiątkowym zdjęciu konieczne było zrobienie selfie, które - według Pana Macieja - jest wręcz obowiązkowe.

 

Źródło: OSW Wyszków

Admin Admin

Udostępnij:


OSW Wyszkówtargi pracyJoanna BrodzikMaciej OrłośCentrum Konferencyjne Stadionu NarodowegoWarszawaWyszkówGiełda Mocy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Reginy, Patryka, Zdyszka
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA: