REKLAMA
REKLAMA

Wygrana Śniadały w kontrowersyjnych okolicznościach

Sport

Piątkowa walka Mateusza Śniadała zakończyła się zwycięstwem wyszkowianina. Samo starcie miało jednak bardzo dziwny przebieg.

REKLAMA

Przed starciem Śniadała vs Trybson na warszawskim Torwarze wielu typowało tego drugiego jak faworyta. Jednak reprezentant Bambero Team Wyszków upatrywał swojej szansy na szybkie zakończenie walki przed czasem. Początkowo miała ona bardzo wyrównany przebieg, choć większą aktywność przejawiał Mateusz Śniadała. Wyszkowianin trafił kilka razy swego rywala. Po jednym z ciosów Śniadały nogi pod Pawłem Trybałą ugieły się. Wtedy też walka przeniosła się do parteru. Tam nieco większą przewagę zyskal popularny "Trybson", uczestnik show stacji MTV. Dążył on jednak do konfrontacji w stójce. Mateusz Śniadała, który nieco opadał z sił, mądrze bronił się. Trybała nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie Śniadały. Próbował kopnięć, jedno z nich powędrowało na głowę wyszkowianina, co jest zabronione. Mateusz Śniadała wydawał się zamroczony po uderzeniu rywala, a do klatki weszły służby medyczne. Walka została przerwana, a Trybała został zdyskwalfikowany.

Na pewno zwycięstwo wyszkowianina cieszyłoby bardziej, gdyby zostało osiągnięte w sporotowy sposób. Jednak jego rywal nie przebierał w środkach i dopuścił się zabronionego kopnięcia. Jak sam zapowiadał po walce, "Trybson" chce rewanżu. Gratulujemy wygranej Mateuszowi Śniadale, a czy dojdzie do rewanżu przekonamy się wkrótce.

Admin Admin

Udostępnij:


Mateusz ŚniadałaPL MMA 75Paweł TrybałaTrybsonMMATorwar

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Reginy, Patryka, Zdyszka
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA: