REKLAMA
REKLAMA

22-latek skoczył z mostu. Dzisiaj straż wznowi poszukiwania

Na Sygnale

Dziś drugi dzień akcji poszukiwawczej młodego wyszkowianina, który - według relacji świadków - wczoraj około godz. 11.30 rzucił się do Bugu z mostu kolejowego. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, chłopak zszedł z mostu kolejowego na filar i stamtąd skoczył do wody. Świadkami było kilka osób. Twierdzą, że mężczyzna zostawił na moście list pożegnalny. Policja informuje, że poszukiwany to 22-latek z Wyszkowa. Nie udziela więcej informacji.

Na miejscu zdarzenia, w rejonie mostu kolejowego w Wyszkowie, przez kilka godzin pracowały wczoraj specjalistyczne jednostki ratownicze z Makowa Maz. i Warszawy, które przy użyciu sondy przeszukiwały rzekę. Jako pierwsza zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała wyszkowska Straż Pożarna i to płetwonurkowie z PSP w Wyszkowie pierwsi zeszli do wody i badali Bug w poszukiwaniu mężczyzny. Akcja ratunkowa trwała około dwóch godzin. Strażacy przeszukiwali rzekę z łódki a także nasi płetwonurkowie zeszli pod wodę. Potem otrzymali oni wsparcie specjalistycnych jednostek spoza Wyszkowa.

Poszukiwania mężczyzny trwały w środę do późnych godzin popołudniowych. Niestety, nie przyniosły rezultatu. Rzeka w rejonie mostu kolejowego ma głębokość minimum 2 metrów. Temperatura wody w ciągu dnia nie przekracza 4 stopni. Warunki atmosferyczne były wczoraj trudne, ale strażacy prowadzili akcję poszukiwawczą do zmroku. Dzisiaj zostanie ona wznowiona. 

Admin Admin

Udostępnij:


mostWyszkówstraż pożarnaakcja poszukiwawczaBugrzekanurkowiepolicja Wyszkówpolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Marzec 2018
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Reginy, Patryka, Zdyszka
REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA: