REKLAMA

Blogi - Ojcowskie Inspiracje

Ojcowskie Inspiracje
Łukasz Wachowski

Nazywam się Łukasz Wachowski, jestem mężem, ojcem trójki dzieci oraz koordynatorem Ojcowskiego Klubu w Wyszkowie i trenerem Inicjatywy Tato.Net. Zapraszam Cię po

Udostępnij: Liczba postów: 5
REKLAMA
Wpisy
Warsztaty dla ojców oraz dla ojców z córkami w Wyszkowie!

Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Burmistrzem Wyszkowa przygotowała w najbliższym czasie dwie ciekawe propozycje dla ojców z gminy Wyszków.

Czytaj
Zawsze można być lepszym ojcem!

Szukasz inspiracji do rozwoju, chcesz być lepszym tatą dla swojego dziecka? Zapraszam Cię na stronę www.lepszy.tato.net, gdzie po zarejestrowaniu się do społeczności Tato.Net za darmo otrzymasz książkę „Wspólne odkrywanie świata”. Lektura tej pozycji pomoże być nie tylko lepszym ojcem, ale też przyjacielem swojego dziecka.

Czytaj
Wolność i Dyscyplina – przekraczanie siebie!

Chcesz się dowiedzieć, co przyciąga 1000 ojców z Polski i innych krajów jednego dnia w jedno miejsce? Weź udział w IX Międzynarodowym Forum Tato.Net Wolność i Dyscyplina – przekraczanie siebie, jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu ojcowskim na świecie, które odbędzie się w sobotę 30 września 2017 r. w Łochowie (30 minut drogi od Wyszkowa :) ).

Czytaj
WYTRWAŁOŚCI Tato!

Wszystkim Ojcom w dniu ich święta z życzeniami znalezienia balansu w życiu i wytrwałości w budowaniu bliskiej więzi z dzieckiem!  

Czytaj
Nie przegap TALENTU swojego dziecka!

Każde dziecko jest zdolne! Zdarza się jednak, że niektóre dzieci nie mają szans na rozwijanie swoich zdolności, gubią swoją naturalną kreatywność i ciekawość świata na rzecz trzymania się linii i wykonywania poleceń pod określony wzór. Jednak przede wszystkim brakuje im kogoś, kto zobaczy ich potencjał i odpowiednio pokieruje ich rozwojem.

Czytaj

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Poniedziałek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl