REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Powiat
Polski - niemiecka wymiana młodzieży w Długosiodle

W dniach 4 - 8 czerwca gościliśmy w naszej szkole 16-osobową grupę uczniów wraz z nauczycielami z zaprzyjaźnionej szkoły z Monachium. Była to już druga wizyta niemieckich przyjaciół w Długosiodle w ramach organizowanego przez nas programu wymiany młodzieży szkolnej. Niemiecka młodzież zagościła w domach polskich uczniów, natomiast ich opiekunowie zamieszkali u naszych nauczycieli.

| Powiat
Miasto
Krzysztof Ogrodziński powalczy o fotel burmistrza Wyszkowa

- Nigdy nie marzyłem o tym, żeby zostać burmistrzem, ale mam marzenia o Wyszkowie, który powinien być miastem, gdzie każdy znajdzie swoje pasje i możliwości rozwoju - mówi Krzysztof Ogrodziński, już oficjalnie kandydat wyszkowskiej lewicy na burmistrza.

| Miasto
Powiat
Wyprawa Szlakiem Żołnierzy Niepodległości

Dwudziestu uczniów Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zabrodziu udało się 12 czerwca na wycieczkę rowerową, w trakcie której przemierzyli trasę Śladami Batalionu „Zośka” – Akcja T-U . Dotarli też do miejsca, gdzie dokonała się największa  zbrodnia II wojny światowej na ziemi wyszkowskiej i oddali hołd Bronisławowi Deskurowi – majorowi Powstania Styczniowego. Przemierzyli około 40 km, aby p...

| Powiat
Kultura
"Wyszkowiacy" wyróżnieni na Ogólnopolskich Dniach Kultury Kurpiowskiej

W Nowogrodzie po raz XXV odbywały się Ogólnopolskie Dni Kultury Kurpiowskiej. Po raz kolejny wziął w nich udział Zespół Śpiewaczy „Wyszkowiacy”, działający przy Stowarzyszeniu „Przyjaciół Wyszkowa, Puszczy Białej i Kamienieckiej”.

| Kultura
Rozrywka
Wielkie święto muzyki disco

W Wyszkowie po raz trzeci odbyła się Gala Muzyki Disco. Na stadionie miejskim 16 czerwca bawiło się mnóstwo osób, często całymi rodzinami.

| Rozrywka
Rozrywka
Piknik Drukarza po raz trzynasty w Wyszkowie!

Od dwudziestu lat istnieje firma Quad/Graphics, która od trzynastu lat prowadzi działalność w Wyszkowie. Swój jubileusz firma uczciła podczas dorocznego Pikniku Drukarza 150-kilogramowym tortem i huczną imprezą na prawie 3 tysiące osób. Na pikniku tradycyjnie bawili się pracownicy z rodzicami i goście drukarni.

| Rozrywka
Nauka
Mali studenci zakończyli rok

Słuchacze Wyszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego z sukcesem zakończyli pierwszy semestr nauki, odebrali indeksy i promocję na następny rok, a teraz udali się na zasłużone wakacje. Przez pięć miesięcy zgłębiali tajniki nauk ścisłych, społecznych, humanistycznych.

| Nauka
Kultura
Deptak 2018. Taneczna psychoterapia na scenie

Dziewięć koncertów, dziewięć wspaniałych tanecznych spotkań z wyszkowską publicznością mają za sobą twórcy i wykonawcy "Tanecznego Deptaku 2018". W dorocznym pokazie grup tanecznych Studia Tańca MB, Szkoły Tańca „Deptak” i Wyszkowskiego Teatru Tańca wystąpiło blisko trzystu młodych artystów, pozostawiając widzów z niedosytem i refleksją o tym, co w życiu ważne, a często umyka nam w codziennym zabi...

| Kultura
Rozrywka
Promocje, atrakcje, degustacje, czyli festyn w "Mrówce Rząśnik"

Dwa dni atrakcji zapewniła swoim klientom oraz wykonawcom firma PPHU Daniel Sępkowski, która 14 i 15 czerwca zorganizowała w sklepie sieci "Mrówka" w Rząśniku piknik. Nie zabrakło promocyjnych cen i stoisk eksperckich z fachowymi poradami.

| Rozrywka
Sport
Zwycięstwo na pożegnanie. Bug Wyszków opuszcza czwartą ligę

W ostatnim meczu sezonu 2017/18 podopieczni Łukasza Stasiuka pokonali Pogoń II Siedlce 3:2. To jednak nie wystarczyło. Porażkę poniosły rezerwy Legii Warszawa i tym samym Bug Wyszków od sierpnia występować będzie w lidze okręgowej.

| Sport

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Poniedziałek
Czerwiec 2018
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Elżbiety, Marka, Pauli

REKLAMA

Pracuj.pl