Bug Wyszków rozgromiony w ostatnim meczu u siebie

Wynikiem 7:0 na korzyść Korony Ostrołęka zakończyło się sobotnie spotkanie Bugu Wyszków w IV lidze. Wyszkowianie mają jeszcze szanse na baraż, jednak nie zależy to już od nich.

Wynik sobotniego spotkania był raczej do przewidzenia. Korona Ostrołęka, która walczy o awans do III ligi, w starciu z Bugiem była murowanym faworytem. Piłkarze drugiej drużyny IV ligi udowodnili to na boisku, przyjezdni objęli prowadzenie już w drugiej minucie. A do przerwy Korona prowadziła aż 5:0. Gospodarze wobec dobrze grających piłkarzy z Ostrołęki byli bezradni. W drugiej połowie Bug stracił jeszcze dwie bramki. Niestety ten rezultat pokazuje, że obydwie drużyny dzieli różnica klas. Jednak dla wyszkowian jest jeszcze szansa na powalczenie o pozostanie w IV lidze, choć przy obecnej formie będzie to niezwykle trudne. Bug musi czekać na rozstrzygnięcia w III lidze. Jeżeli "spadnie" drużyna z Mazowsza, to Bug będzie musiał pożegnać się z IV ligą. Za tydzień podopieczni Łukasza Stasiuka zagrają w ostatnim meczu sezonu z Pogonią II Siedlce.

Bug Wyszków - Korona Ostrołęka 0:7 (0:5)

Bramki: 2. Gąska, 10. Kraska, 13. K. Jastrzębski, 19. 49. Laska, 37. Dzbeński, 65. Macioch