REKLAMA

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w "Akademii Przedszkolaka"

Rozrywka

9 czerwca Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" zaprosiło swoich podopiecznych oraz ich rodziny na integracyjny piknik w Gulczewie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dla przedszkolaków z okazji ich święta przygotowane było wspaniałe przedstawienie pt. "Przegląd bajek". Cudowna scenografia i bardzo efektowne kostiumy zrobiły wrażenie na najmłodszych. Spektakl rozpoczął się piosenką pt. "Witajcie w naszej bajce", którą przedszkolaki z grupy "Liski" i Jeżyki" zaśpiewały wspólnie. Wspaniale swoje role odegrali rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami. Narratorem była Sylwia Kumek, rolę "Małgosi" zagrała Magdalena Adler, a "Jasia" - Adam Bugiel. W postać "Baby Jagi" wcieliła się Katarzyna Romanowicz, rola "Wróżki" przypadała Paulinie Prus, a rolę "Kopciuszka" odegrała Anna Kurowska. "Królewną Śnieżką" była Ilona Jaworska, "Czerwonym Kapturkiej" - Arleta Sobolewska, "Wilka" zagrał Sebastian Geski, natomiast w rolę Krasnalów wcielili się Kacper Kurowski, Kuba Kurowski, Tobiasz Kurowski, Karol Kurowski i Olek Bugiel.

Na najmłodszych czekały tego dnia również inne atrakcje - zabawy na dmuchańcach, gdzie można było zjeżdzać, skakać i szaleć w dmuchanym domku. Przeprowadzono zawody sportowe, w których najmłodsi mieli do pokonania tor z przeszkodami. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy za udział. Dużą atrakcją była masa do robienia balonów i puszczanie baniek mydlanych. Można też było zasmakować waty cukrowej i popcornu, a także kiełbasek z grilla. Na przebiegiem pikniku czuwała Anna Kurowska, dyrektor "Akademii Przedszkolaka".

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówGulczewoPrzedszkole "Akademia Przedszkolaka"Dzień Dzieckapiknik rodzinny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Bogusława, Bronisława, Ilony

REKLAMA

Pracuj.pl