REKLAMA

Supermamy - w domu i na służbie

Miasto

Z wyszkowiankami, które łączą macierzyństwo z trudną służbą w jednostkach mundurowych, spotkał się z okazji Dnia Matki burmistrz Grzegorz Nowosielski. To już kilkuletnia tradycja w gminie Wyszków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do tej pory władze miejskie spotykały się m.in. z mamami z rodzin wielodzietnych, mamami dzieci niepełnosprawnych i mamami niepełnosprawnymi, mamami aktywnymi spolecznie i wychowującymi aktywnych wolontariuszy. Za każdym razem są to spotkania wyjątkowe z wyjątkowymi osobami - przedstawicielkami danego środowiska. 

- Macierzyństwo to trudna i odpowiedzialna rola, a łączenie go z pracą tak odpowiedzialną - to wielka sztuka. Jesteśmy dumni, że mamy takie mamy w naszym mieście - mówił burmistrz.

Grzegorz Nowosielski przygotował dla zaproszonych mam kwiaty, słodkie upominki i dyplomy w podziękowaniu za "wyjątkową postawę rodzicielską. Za mądrość, którą każdego dnia przekazuje Pani swoim dzieciom. Za miłość, poświęcenie, tolerancję i wychowanie młodego pokolenia w duchu najpiękniejszych i najważniejszych wartości". Otrzymały je: mamy - policjantki, czyli Małgorzata Czerwińska, Marta Gierlicka, Iwona Krajewska, Natalia Samsel, Marzena Reniewicz; mamy pracujące w Straży Pożarnej - Bożena Perzyna i Dominika Czuper; Kamila Wojtulska ze Straży Granicznej; mamy - strażniczki miejskie, czyli  Beata Wasilewska i Hanna Stasiak oraz mama w wojskowym mundurze - Agnieszka Krystman z Wojskowej Komendy Uzupełnień. Przy kawie panie mogly podzielić się swoimi refleksjami z tego, jak udaje im się na co dzień godzić obowiązki rodzinne i zawodowe.  

Elwira Czechowska

Udostępnij:


ośrodek pomocy społecznej w Wyszkowiedzień matkiWyszkówGrzegorz Nowosielskiburmistrz Wyszkowa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Cezarego, Marii, Zygfryda

REKLAMA

Pracuj.pl