Bug bez szans w starciu z Mławianką

Wynikiem 4:0 na korzyść gości zakończył się mecz pomiędzy Bugiem Wyszków a Mławianką Mława.

Wyszkowianie, którzy w poprzedniej kolejce przegrali wysoko z KS Łomianki - spotkanie zakończyło się bowiem wynikiem 6:2 dla Łomianek - już chyba pogodzili się z myślą, że w przyszłym sezonie zagrają w lidze okręgowej. Ich szanse są już tylko czysto teoretyczne, muszą liczyć na swoje wygrane oraz utratę punktów przez rywali. W sobotnie przedpołudnie, 5 maja, wyszkowianie podejmowali odwiecznego rywala - Mławiankę Mława. Podopieczni Łukasza Stasiuka nie błysnęli formą w pierwszej połowie. Do przerwy przyjezdni wbili im dwie bramki. W drugiej połowie gracze Bugu nie zdołali odwrócić losów spotkania. Piłkarze z Mławy strzelili jeszcze dwa gole, ustalając wynik spotkania na 4:0. Szanse na pozostanie Bugu w IV lidze są iluzoryczne. W następnej kolejce Bug czeka przymusowa pauza. Potem do Wyszkowa przyjedzie Mazur Gostynin, który wyprzedza Bug o 7 punktów. Będzie to najważniejszy mecz sezonu. Do tego spotkania podopieczni Łukasza Stasiuka mają dwa tygodnie, to sporo czasu, by dobrze przygotować się do najważniejszego meczu w tej rundzie.

Bug Wyszków - Mławianka Mława 0:4 (0:2)