REKLAMA

Nielegalny hazard na zapleczu sklepu. Policja zabezpieczyła dwa automaty

Na Sygnale

Wyszkowscy policjanci razem z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Ciechanowie zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się na tyłach sklepu spożywczego w gminie Rząśnik.

REKLAMA

Policjanci z Wyszkowa zajmujący się zwalczaniem przestępstw o charakterze gospodarczym wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Ciechanowie przeprowadzili działania mające na celu likwidację salonów gier działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych. Funkcjonariusze ustalili, że w jednym ze sklepów spożywczych na terenie gminy Rząśnik organizowane są gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Po wejściu do budynku ich ustalenia potwierdziły się. Na zapleczu sklepu znajdowały się dwa włączone, nielegalne automaty do gier. Z jednego z nich korzystał mężczyzna. Zabezpieczone maszyny zostały przekazane funkcjonariuszom służby celnej, którzy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

- Zgodnie z ustawą o grach hazardowych za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet 100 tys. zł od jednego automatu. Odpowiedzialność ponoszą nie tylko osoby, które urządzają nielegalne gry, ale także właściciele lokali, w których stoją takie automaty. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne wspólne działania w tym zakresie - informuje rzecznik wyszkowskiej komendy Marta Gierlicka.

 

Źródło: KPP Wyszków

 

 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


KPP Wyszkówgmina Rząśniknielegalny hazardhazardautomaty do giersłużba celnaurząd celnyprzestępczość

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Sobota
Lipiec 2018
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl