REKLAMA

Wyszkowska "FARSA" nagrodzona na Festiwalu Małych Form Teatralnych

Kultura

Deszcz nagród spłynął na wyszkowski Teatr Farsa podczas EFFKA - Festiwalu Małych Form Teatralnych. Już 22 kwietnia nagrodzony spektakl "Prawda w tłumie" będziemy mogli zobaczyć w Wyszkowie, podczas szóstych urodzin Farsy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Kolejny sukces w historii wyszkowskiego teatru nadszedł w miniony weekend. Farsa zajęła zaszczytne drugie miejsce podczas Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFKA. Grupa otrzymała także nagrodę za scenariusz autorski do spektaklu "Prawda w tłumie". Specjalnym wyróżnieniem został też doceniony Jonasz Kosowski za rolę Johna w tym spektaklu. 

- Zmotywowani do dalszej pracy, przystępujemy do przygotowania kolejnego, najważniejszego dla nas w ciągu całego roku artystycznego wydarzenia - 6. rocznicy powstania Teatru Farsa. Już za tydzień, podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję obejrzeć doceniony i nagrodzony spektakl - nie może Was więc zabraknąć - zachęcają aktorzy Farsy. - Wyszkowski Teatr Farsa ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na wyjątkowe obchody 6. rocznicy swojego powstania. Przez tyle lat działalności dużo się zmieniło, ale idea grupy pozostała ta sama - edukacja przez sztukę i dla sztuki. Rozwój młodych ludzi w sferze artystycznej i społecznej, a także współpraca w grupie rówieśniczej - to nasze cele i sposoby działania. Przygotowaliśmy już kilka, być może kilkanaście własnych spektakli, zaczynając od pomysłu na scenariusz i kończąc na wzruszających premierach. Jesteśmy amatorami - kochamy to, co robimy i nie mamy doświadczenia innego, niż te, które sami sobie wypracowujemy. Chcesz poznać Teatr Farsa? Przyjdź i zobacz efekty naszej pracy! Już nas znasz? Zapraszamy! Koniecznie musisz być z nami po raz kolejny. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zabierz rodzinę, znajomych, przyjaciół i poświęć chwilę na spotkanie ze sztuką, której mamy zaszczyt być autorami. 

Wejściówki na spektakl "Prawda w tłumie", który zostanie wystawiony 22 kwietnia o godz. 17.00, można odebrać w kasie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "Hutnik".

Elwira Czechowska

Udostępnij:


FarsaTeatr FarsaWyszkówFestiwal Małych Form TeatralnychEFFKA

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Poniedziałek
Lipiec 2018
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli

REKLAMA

Pracuj.pl