WKS Rząśnik gromi rywali. Awans jest blisko

Znakomite spotkanie rozegrali piłkarze WKS-u Rząśnik. W pierwszym na wiosnę meczu B-klasy rozgromili 8:0 Farmację Tarchomin.

Rząśniczanie, którzy zimową przerwę spędzili na pozycji lidera B-klasy, swoją dobrą formę pokazują także na wiosnę. W pierwszej kolejce rundy wiosennej WKS zanotował imponujący start, wygrana 8:0. Choć do pierwszej połowy WKS prowadził 2:0, po golach Mateusza Krawczyka i Grzegorza Abramczyka, to w drugiej połowie zespół lidera B-klasy rozwiązał worek z bramkami. W drugiej połowie dwa gole zdobył Krawczyk, jedną Abramczyk, trafili też Michał Piotrowski, Paweł Osowiecki i Andrzej Akier. WKS ma 33 punkty i siedem punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli, co oznacza, że jeśli w Rząśniku nie nastąpi gwałtowne załamnie formy, to awans do A-klasy WKS będzie świętował już wkrótce.

Farmacja Tarchomin - WKS Rząśnik 0:8 (0:2)

Skład WKS: Zając - Akier, Ł. Abramczyk, Archacki (55' Wojtaszek), Wierzchoń - Osowiecki (75' Kacpura), G. Abramczyk, Piotrowski, Nowicki (75' Orłowski) - Ciemerych (65' Skrzecz), Krawczyk