REKLAMA

Rodzina PiS przy wielkanocnym stole

Miasto

W gronie członków i i sympatyków, przedstawicieli zaprzyjaźnionych organizacji oraz duchowieństwa, "w obozie dobrej zmiany" odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne wyszkowskiego PiS.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przybyłych na spotkanie witał Waldemar Sobczak, przewodniczący struktur PiS w powiecie wyszkowskim. Wśród obecnych była posłanka Teresa Wargocka, księża Zdzisław Golan i Kazimierz Wądołowski, kurator oświaty Michał Giers, wiceprezes PFOŚiGW Anna Król, przedstawiciele KRUS, członkowie Związku AK Okręg Wyszkowski Mirosław Widlicki i Władysława Deluga, przedstawiciele Związku Piłsudczyków, NSZZ Solidarność oświaty i Huty Szkła, Stowarzyszenia PEPISKO. Wszyscy zgromadzili się wokół świątecznego stołu zjednoczeni nadchodzącym zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Na ten szczególny czas życzenia złożył Waldemar Sobczak:

- Życzę, by w naszych sercach dokonała się przemiana, byśmy stali się prawdziwymi apostołami Chrystusa - mówił. 

Z ciepłym świątecznym przesłaniem zwróciła się do obecnych także Teresa Wargocka.

- W tym okresie pojawia się refleksja nad celem życia, nad zadaniami, które mamy do spełnienia jako rodzice, pracownicy, społecznicy, politycy. Święta wielkanocne otwierają nam perpesktywę, która przekracza życie doczesne. jesteśmy w takim momencie historii Polski,  kiedy bardzo wyraźnie wszyscy ci, którzy podjęli się odpowiedzialności za Polskę, robią to w imie najwyższych ideałów. A dla prawdziwego Polaka, patrioty, podstawą jest dbałość o własną ojczyznę. Wszyscy możemy czuć satysfakcję, że uczestniczymy w tym procesie zmiany Polski, a zmiana jest trudna, bo narzucono nam jeden model liberalnej demokracji. A w niej nie ma miejsca na to źródło wartości, którym jest wiara w Jezusa Chrystusa. Dlatego trzeba nam przełamywać te bariery - mówiła posłanka. 

Błogosławieństwa zebranym udzieli obecni księża. Zanim zgromadzeni symbolicznie podzielili się wielkanocnym jajkiem, poznali kandydatkę PiS na burmistrza Wyszkowa w nadchodzącym wyborach samorządowych. Jest nią dyrektor SP nr 4 Ewa Runo. 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


PiSPiS WyszkówEwa RunoWaldemar SobczakTeresa Wargockawielkanoc

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Wtorek
Lipiec 2018
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Aleksego, Bogdana, Martyny

REKLAMA

Pracuj.pl