Efektowne zwycięstwo Campera. Astoria rozbita w Wyszkowie

Bardzo efektowne zwycięstwo zapisali na swoim koncie siatkarze Campera Wyszków. Pokonali oni 3:0 Astorię Piaseczno. W jednym z setów wyszkowianie dosłownie zmietli rywali z parkietu i triumfowali 25:6.

Niedzielne spotkanie było dla podopiecznych Macieja Główczyńskiego formą sprawdzianu przed meczami z silniejszymi rywalami. Już przed meczem wiadomo było, kto jest murowanym faworytem. Będacy wiceliderami rozgrywek siatkarze Campera podeszli do rywalizacji z Astorią bardzo poważnie. Goście w pierwszym secie napsuli sporo krwi miejscowym. Jednak w odpowiednim momencie wyszkowianie wrzucili dodatkowy bieg i triufmowali w premierowej odsłonie 25:19. Druga partia to popis Campera - rzadko zdarza się w siatkówce taki wynik, a przeciwnicy na długo zapamiętają z pewnością tego seta. Wynik mówi sam za siebie: 25:6. W partii numer trzy podopieczni Macieja Główczyńskiego postawili kropkę nad i. Wygrali pewnie 25:14 i cały mecz 3:0. Najlepszym graczem spotkania wybrany został Daniel Pędzich.

Trzy punkty w meczu z Asotrią pozwoliły Camperowi utrzymać pozycję wicelidera. Na pierwszym miejscu z przewagą dwóch punktów plasuje się MKS MDK Warszawa. Teraz wyszkowskich siatkarzy czeka mecz z nieco bardziej wymagającym rywalem, SPS 4CV Garwolin. Z tym zespołem gracze prowadzeni przez Macieja Główczyńskiego zmierzą się 10 marca na wyjeździe.

Camper Wyszków - Astoria Piaseczno 3:0 (25:19, 25:6, 25:14)