REKLAMA

Kids' Korner zaprasza na warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

Miasto

Na bezpłatne pokazowe zajęcia językowe zaprosił dzieci minionej soboty Kids' Korner - nowe miejsce nauki, zabawy i rozwoju dla najmłodszych wyszkowian. Nauka języków obcych to tylko część bogatej oferty Kid's Korner.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Kids' Korner to miejsce oferujące różnorodne zajęcia nastawione na pomoc w doskonaleniu rozwoju, poszerzenie wiedzy oraz kreatywne doświadczanie. Bogaty wybór oferowanych zajęć językowych - poczynając od muzycznych dla najmłodszych już od 1 roku życia, poprzez warsztaty artystyczno-językowe, naukę języka w grupach i indywidualnie dla dzieci w wieku szkolnym, po Speak up (zajęcia w formie konwersatorium dla młodzieży i dorosłych) - to coś, co wyróżnia to miejsce na tle innych. Próbkę tego, co w zakresie nauki języków obcych (angielskiego, niemieckiego) oferuje Kids' Korner, mieliśmy minionej soboty podczas Językowego Dnia Otwartego. Do udziału w pokazowych zajęciach organizatorzy zaprosili dzieci w wieku od 4 lat. Prowadząca zaangażowała dzieci do nauki poprzez zabawę, śpiew, interaktywne formy pracy. W takiej atmosferze dużo łatwiej było dzieciom przyswoić nowe słówka i zwroty w obcym języku. 

Ale Kids' Korner to nie tylko nauka języków. Zainteresowaniem cieszą się zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków - Music Babies czy Polisensoryka dla Smyka. Kids' Korner to także bogata oferta warsztatów, animacje urodzinowe. W najbliższym czasie z oferty warsztatowej skorzystają także rodzice. Kids' Korner zaprasza 10 marca na warsztaty "Jak złowić uwagę dziecka?". Jeśli masz wrażenie, że Twoje dziecko traktuje Cię jak powietrze, kiedy je o coś prosisz, masz już dość ciągłego powtarzania - to spotkanie dla Ciebie. Warsztat poprowadzi Monika Bednarek, zawodowo pedagog specjalny i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prywatnie mama Julki, żona męża i kobieta, która rozdaje dobrą energię. W ramach projektu #zamieńmodnenamądre chce Wam przekazać bazę wiedzy i trików po to, by wychować i nie zwariować. Warsztaty odbędą się 10 marca sobota) o godz. 14.00 w Kids' Korner. Koszt: 30 zł. 

   

Kids' Korner mieści się przy ul. Kościuszki 40

Informacje i zapisy:

tel: 577-690-190

biuro@kidskorner.pl

 

 

 

 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Kid's Korner WyszkówWyszkówjęzyk angielskinaukazabawadziecko

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Bogusława, Bronisława, Ilony

REKLAMA

Pracuj.pl