Kolarze Cateny nadal w formie. Łukasz Góralewski na podium w Kobyłce

Tym razem kolarze Cateny Wyszków rywalizowali w Kobyłce. Najlepszy z nich, Łukasz Góralewski, stanął trzecim stopniu podium. W klasyfikacji drużynowej wyszkowianie zajęli drugie miejsce.

W niedzielę,11 lutego, kolarze z wyszkowskiej grupy Catena rywalizowali w Kobyłce w zimowym cyklu Poland Bike Marathon. Na starcie dystansu max liczącego 30 kilometrów stanęło czterech reprezentantów Cateny. Najlepszy z nich Łukasz Góralewski był trzeci w klasyfikacji generalnej. Tuż za nim rywalizację ukończył Kamil Kuszmider. Dwóch pozostałych zawodników, czyli Adam Wojtkowski i Adam Antoniak, zajęli odpowiednio 27. i 29. miejsce w generalce. Warto podkreślić, że wyszkowianie zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wyniki kolarzy Cateny Wyszków podczas Poland Bike Marathon w Kobyłce.