REKLAMA

Trener Bugu Wyszków po sparingach: czeka nas jeszcze ciężka praca

Sport

- Nie pozwolimy jako zespół, aby tak zasłużony klub w regionie Mazowsza ot tak "spadł" z ligi - mówi trener Bugu Wyszków Łukasz Stasiuk. Zaprasza na treningi wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w czwartoligowym zespole.

REKLAMA

W Bugu Wyszków pełna mobilizacja przed nadchodzącym sezonem. Oto, jak dla portalu http://www.mksbugwyszkow.pl/ aktualną sytuację klubu i drużyny skomentował nowy trener:

- Mecze sparingowe z Ostrovią, Serockiem oraz z Pułtuskiem pokazały, ile nas czeka jako zespół jeszcze ciężkiej pracy. Wyniki są teraz najmniej istotne. Wynik sparingu z Pułtuskiem nie odwzorowuje poczynań obu zespołów. Wysoka indolencja strzelecka przeciwników zadecydowała o ostatecznym wyniku. Liczna grupa osób w niezrozumiały dla mnie sposób opuszcza klub, dlatego szukamy stale osób, które uzupełnią nasz młody zespół. Czekamy również z utęsknieniem na otwarcie boiska ze sztuczną trawą, które pozwoli klubowi pójść zdecydowanie do przodu ze szkoleniem młodzieży i prawidłowym treningiem piłki nożnej. Chciałbym przekazać, że wszystkie osoby związane do tej pory z pierwszym lub drugim zespołem oraz drużyn 2000 i 2001 rocznika oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił na testach, są mile widziane. Osobiście zapraszam ich na treningi, które odbywają się na terenie WOSiR-u od poniedziałku do czwartku, o godz. 19.00. Osobiście powiem, że po 20 jednostkach treningowych i 3 sparingowych krystalizuje się zespół, który chce pracować i powalczyć ze wszystkich sił o utrzymanie w IV lidze. Poprawiła się zdecydowanie atmosfera. Sytuacja, która jest teraz w tabeli, powoduje że wszyscy są świadomi ogromu pracy. Budujemy młody i perspektywiczny zespół, grający w piłkę z pomysłem taktycznym. Wszelką presję związaną z wynikiem sportowym biorę na siebie, dlatego nie pozwolimy jako zespół, aby tak zasłużony klub w regionie Mazowsza ot tak "spadł" z ligi - powiedział Łukasz Stasiuk.

W najbliższy piątek, 9 lutego, odbędzie się walne zebranie wyborcze Zarządu MKS Bug Wyszków. Szykuje się zmiana prezesa. Jakie jeszcze zmiany czekają Bug Wyszków, dowiemy się po piątkowych obradach.

 

 

 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Bug Wyszkówpiłka nożnaŁukasz StasiukWyszkówklub piłkarskiIV liga

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Marii, napoleona, Stelii

REKLAMA

Pracuj.pl