REKLAMA

Taneczna, studniówkowa noc maturzystów z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie

Rozrywka

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie bawili się na bajecznym balu studniówkowym. Panie w pięknych sukniach, panowie w eleganckich garniturach, obecność grona pedagogicznego i rodziców - wszystko to sprawiło, że ten wieczór był wyjątkowy i niezapomniany.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Porzućmy myśli i zmartwienia. Cieszmy się obecnością wszystkich: przyjaciół, kolegów, koleżanek, rodziców i pedagogów. Oby ten wieczór zapadł nam wszystkim w pamięci - zwrócili się do zebranych prowadzący Izabela Brzezińska oraz Michał Zawistowski.

Na balu pojawili się uczniowie klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi, rodzice maturzystów, przedstawiciele Rady Rodziców, grono pedagogiczne, wychowawcy klas, dyrektor ZS nr 3 Elżbieta Michalik oraz zastępcy dyrektora Adam Mickiewicz i Jerzy Sasin.

- Studniówka trwa zaledwie jedną noc, noc niezwykłą, magiczną, noc, która pozostaje w pamięci nie jedną chwilę, ale wspomina się ją z łezką w oku przez długi czas, nawet przez całe życie… - mówiła Izabela.

Tradycyjnie bal studniówkowy rozpoczęto polonezem, zatańczonym w dwóch turach. W pierwszej turze zaprezentowali się uczniowie klas 3LOI, 3LOE, 4TI. Z panią dyrektor zatańczył Adrian Szymczak, a z wicedyrektorami Natalia Woźnica oraz Katarzyna Sakowicz. W drugiej turze można było podziwiać młodzież z klas 3LOL, 3LEB i 4TE. W parze z panią dyrektor zatańczył Rafał Skibiński, a z wicedyrektorami Kamila Kędziela i Katrzyna Chmiel.

- Przepięknymi polonezami rozpoczęliśmy, jak na naszą szkołę przystało, jedyny dla Was bal. Ten bal nie odbyłby się gdybyście do nas trzy albo cztery lata temu do szkoły nie przyszli - zwróciła się do zebranych dyrektor Elżbieta Michalik. - Droga młodzieży, przez te lata staraliśmy się dzielić się z Wami wiedzą, uczyć dobrych manier i zachowania. Dzisiaj chcę Wam podziękować za różne działania na rzecz naszej szkoły. 

W trakcie uroczystości odczytano także list od marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, który nie mógł zjawić się na balu osobiście. Maturzyści Karol Kruszewski i Wiktoria Adamczyk, Adrian Mikołajczyk i Aleksandra Jakubczak, Konrad Skrzecz i Natalia Szurawska, Albert Durka i Klaudia Wojtkowska, Piotr Połudziuk i Paulina Puścian, Karol Puławski i Gabriela Chełchowska, Paweł Petrykowski i Ewelina Tyszkiewicz, Marcin Grześkiewicz i Oliwia Pokora, Piotr Durka i Weronika Podpora, Karol Florianowicz i Adrianna Czarnogórska, Adrian Szymczak i Kinga Majewska zatańczyli pokazowego walca. Układ przygotowała jedna z uczennic - Gabriela Chełchowska z klasy 3LOI pod czujnym okiem prof. Małgorzaty Szwed.

W trakcie balu nie zabrakło także czasu na podziękowanie pedagogom za trud włożony w wychowanie oraz za okazane wsparcie. Kwiaty otrzymali wychowawcy: Elwira Sakowicz-Bakuła (3LOL), Grażyna Witkowska (3LOI), Katarzyna Szymańska (3 LEB), Dorota Nizińska (4TE), Kamil Gurbała (3LEA), Adam Zając (4TI), nauczyciele oraz dyrektorzy. Podziękowaniom towarzyszył występ wokalny w wykonaniu Natalii Sieńkowskiej. Po części oficjalnej, przyszedł czas na wykonanie pamiątkowych fotografii oraz szampańską zabawę do białego rana.

 

Admin Admin

Udostępnij:


studniówkaZS3Zespół Szkół nr 3WyszkówWOSiRhala WOSiRzabawabal studniówkowytaniecpolonez

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

15
Środa
Sierpień 2018
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Marii, napoleona, Stelii

REKLAMA

Pracuj.pl