"Tak szybko minęły trzy wspólne lata"... Studniówka w szkołach ZDZ

Rozrywka

- Za sto dni przystąpimy do pierwszego i jakże ważnego w naszym życiu egzaminu dojrzałości. Przed nami matura. Jednak ten wieczór pragniemy spędzić w fantastycznej atmosferze, a wszelkie zmartwienia i troski odłożyć na bok - tymi słowami młodzież szkół ZDZ - I Technikum Poligraficzno-Usługowego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego - rozpoczęła bal studniówkowy 2018. Jak zapowiedziała, tak też zrobiła, bawiąc się do białego rana.

Galeria zdjęć


Elegancki bal studniówkowy uczniów szkół ZDZ odbył się 3 lutego w Gościńcu pod Jesionem. Tradycyjnie otworzył go dostojny polonez, którego poprowadziła dyrektor Agata Rydzewska. W rytm tradycyjnego tańca kroczył także dyrektor CK ZDZ w Wyszkowie Dariusz Glinka oraz wychowawcy klas matyralnych: Małgorzata Napiórkowska - wychowawczyni kl IV Technikum Usług Fryzjerskich, Edyta Kasjaniuk - wychowawczyni klasy pedagogicznej oraz Grzegorz Siemienowski - wychowawca klasy policyjnej. Na balu studniówkowym, który poprowadzili Aleksandra Chmiel i Jakub Leszczyński, bawiło się pięćdziesięcioro uczniów z osobami towarzyszącymi. Popisom młodzieży na parkiecie przyglądali się dumni rodzice. 

- Nietrudno zauważyć wzruszone twarze rodziców - może wrócą wspomnienia i niejedn rodzic przypomni dziś sobie swój własny bal studniówkowy. Myślę, że zarówno rodzice, jak i my, nauczyciele, uświadamiamy dziś sobie, że ten czas naprawdę biegnie nieubłaganie i dziwimy się, że oto tego wieczoru stoją przed nami już nie dzieci, ale piękne panie i eleganccy panowie, gotowi zmierzyć się ze światem i swoimi marzeniami - mówiła dyrektor Agata Rydzewska.

Podkreślała, że tegoroczni maturzyści tworzą historię tej szkoły.

- Wierzę, że był to czas dobrzez przez was wykorzystany, czas czerpania z uroków młodości, zawierania przyjaźni, ale równiez okres zdobywania niezbędnej wiedzy i przydatnych umiejętności. Z całego serca życzę powodzenia na egzaminach, przysłowiowego połamania piór oraz odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu - zwróciła się do młodzieży.

- Pamiętamy was spzred kilku lat, gdy po raz pierwszy przekroczyliście próg szkoły ze swoimi obawami i oczekiwaniami. Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem - dla was i dla nas. Za blisko sto dni wkroczycie w dorosłość. Sukces zależy już głównie od was - mówił dyrektor Dariusz Glinka.

Podobne refleksje mieli sami uczniowie.

- Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkolnych murów. Tak szybko minęły trzy wspólne lata - mówili prowadzący bal. 

Uczniowie i rodzice podziękowali kwiatami i oklaskami nauczycielom i wychowawcom za wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość, za przekazaną porcję wiedzy, za stworzenie rodzinnej atmosfery w szkole. Oficjalnego otwarcia balu dokonała dyrektor Agata Rydzewska a potem młodzież ruszyła na parkiet. Specjalny pokaz taneczny przygotowały dla swoich kolegów i nauczycieli uczennice klasy IV TUF.

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


szkoły ZDZWyszkówCK ZDZstudniówka 2018bal studniówkowyITPU

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Luty 2018
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Almy, Cezarego, Jarosława

REKLAMA

REKLAMA: Pracuj.pl