REKLAMA

"Tak szybko minęły trzy wspólne lata"... Studniówka w szkołach ZDZ

Rozrywka

- Za sto dni przystąpimy do pierwszego i jakże ważnego w naszym życiu egzaminu dojrzałości. Przed nami matura. Jednak ten wieczór pragniemy spędzić w fantastycznej atmosferze, a wszelkie zmartwienia i troski odłożyć na bok - tymi słowami młodzież szkół ZDZ - I Technikum Poligraficzno-Usługowego oraz IV Liceum Ogólnokształcącego - rozpoczęła bal studniówkowy 2018. Jak zapowiedziała, tak też zrobiła, bawiąc się do białego rana.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Elegancki bal studniówkowy uczniów szkół ZDZ odbył się 3 lutego w Gościńcu pod Jesionem. Tradycyjnie otworzył go dostojny polonez, którego poprowadziła dyrektor Agata Rydzewska. W rytm tradycyjnego tańca kroczył także dyrektor CK ZDZ w Wyszkowie Dariusz Glinka oraz wychowawcy klas matyralnych: Małgorzata Napiórkowska - wychowawczyni kl IV Technikum Usług Fryzjerskich, Edyta Kasjaniuk - wychowawczyni klasy pedagogicznej oraz Grzegorz Siemienowski - wychowawca klasy policyjnej. Na balu studniówkowym, który poprowadzili Aleksandra Chmiel i Jakub Leszczyński, bawiło się pięćdziesięcioro uczniów z osobami towarzyszącymi. Popisom młodzieży na parkiecie przyglądali się dumni rodzice. 

- Nietrudno zauważyć wzruszone twarze rodziców - może wrócą wspomnienia i niejedn rodzic przypomni dziś sobie swój własny bal studniówkowy. Myślę, że zarówno rodzice, jak i my, nauczyciele, uświadamiamy dziś sobie, że ten czas naprawdę biegnie nieubłaganie i dziwimy się, że oto tego wieczoru stoją przed nami już nie dzieci, ale piękne panie i eleganccy panowie, gotowi zmierzyć się ze światem i swoimi marzeniami - mówiła dyrektor Agata Rydzewska.

Podkreślała, że tegoroczni maturzyści tworzą historię tej szkoły.

- Wierzę, że był to czas dobrzez przez was wykorzystany, czas czerpania z uroków młodości, zawierania przyjaźni, ale równiez okres zdobywania niezbędnej wiedzy i przydatnych umiejętności. Z całego serca życzę powodzenia na egzaminach, przysłowiowego połamania piór oraz odwagi, która dodaje skrzydeł i prowadzi do wymarzonego celu - zwróciła się do młodzieży.

- Pamiętamy was spzred kilku lat, gdy po raz pierwszy przekroczyliście próg szkoły ze swoimi obawami i oczekiwaniami. Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem - dla was i dla nas. Za blisko sto dni wkroczycie w dorosłość. Sukces zależy już głównie od was - mówił dyrektor Dariusz Glinka.

Podobne refleksje mieli sami uczniowie.

- Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczyliśmy próg szkolnych murów. Tak szybko minęły trzy wspólne lata - mówili prowadzący bal. 

Uczniowie i rodzice podziękowali kwiatami i oklaskami nauczycielom i wychowawcom za wyrozumiałość, cierpliwość, życzliwość, za przekazaną porcję wiedzy, za stworzenie rodzinnej atmosfery w szkole. Oficjalnego otwarcia balu dokonała dyrektor Agata Rydzewska a potem młodzież ruszyła na parkiet. Specjalny pokaz taneczny przygotowały dla swoich kolegów i nauczycieli uczennice klasy IV TUF.

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


szkoły ZDZWyszkówCK ZDZstudniówka 2018bal studniówkowyITPU

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Niedziela
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana
REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl