Warsztaty z eksperymentowania

Nauka

Nauczyciele chemii, fizyki, przyrody i edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej z gminy Wyszków, zainteresowani innowacyjną metodą eksperymentowania, mogą w lutym skorzystać z interesujących warsztatów.

Burmistrz Wyszkowa oraz doradca metodyczny gminy Wyszków zapraszają nauczycieli chemii, fizyki przyrody i edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej zainteresowanych innowacyjną metodą eksperymentowania, do udziału w "Warsztatach dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - doświadczenia w małej skali w nowej podstawie programowej".

Termin: 22 lutego (czwartek), w godz. 15.30-17.00.

Miejsce: Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Filia Wyszkowie, ul. Geodetów 45a.

Koszt uczestnictwa 1 osoby: 100 zł.

Spotkanie poprowadzą wykładowcy z Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Zajęcia oparte będą na indywidualnym wykonywaniu przez uczestników zalecanych przez podstawę programową eksperymentów i rozszerzenia ich w technice eksperymentu w małej skali oraz opracowywaniu planów projektów dla wybranych zagadnień. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną kompletne pomysły do wykorzystania na lekcjach pomagający odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Główną zaletą szkolenia będzie własnoręczne eksperymentowanie, pomysły na kształcenie interdyscyplinarne i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Uczestnictwo w formie doskonalenia może stać się szansą na sukces Państwa uczniów.

Prosimy o potwierdzenie imienne uczestnictwa w szkoleniu do doradcy metodycznego, Agnieszki Deptuły, w terminie do 1 lutego.
 
Źródło: UM Wyszków

Admin Admin

Udostępnij:


warsztatynauczycielegmina Wyszkówdoradca metodyczny gminy Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Luty 2018
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1234
imieniny:
Almy, Cezarego, Jarosława

REKLAMA

REKLAMA: Pracuj.pl