REKLAMA

Warsztaty z eksperymentowania

Nauka

Nauczyciele chemii, fizyki, przyrody i edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej z gminy Wyszków, zainteresowani innowacyjną metodą eksperymentowania, mogą w lutym skorzystać z interesujących warsztatów.

REKLAMA

Burmistrz Wyszkowa oraz doradca metodyczny gminy Wyszków zapraszają nauczycieli chemii, fizyki przyrody i edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej zainteresowanych innowacyjną metodą eksperymentowania, do udziału w "Warsztatach dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - doświadczenia w małej skali w nowej podstawie programowej".

Termin: 22 lutego (czwartek), w godz. 15.30-17.00.

Miejsce: Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Filia Wyszkowie, ul. Geodetów 45a.

Koszt uczestnictwa 1 osoby: 100 zł.

Spotkanie poprowadzą wykładowcy z Centrum Chemii w Małej Skali z Torunia. Zajęcia oparte będą na indywidualnym wykonywaniu przez uczestników zalecanych przez podstawę programową eksperymentów i rozszerzenia ich w technice eksperymentu w małej skali oraz opracowywaniu planów projektów dla wybranych zagadnień. W trakcie warsztatów zaprezentowane zostaną kompletne pomysły do wykorzystania na lekcjach pomagający odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Główną zaletą szkolenia będzie własnoręczne eksperymentowanie, pomysły na kształcenie interdyscyplinarne i zastosowanie zdobytej wiedzy w życiu codziennym. Uczestnictwo w formie doskonalenia może stać się szansą na sukces Państwa uczniów.

Prosimy o potwierdzenie imienne uczestnictwa w szkoleniu do doradcy metodycznego, Agnieszki Deptuły, w terminie do 1 lutego.
 
Źródło: UM Wyszków

Admin Admin

Udostępnij:


warsztatynauczycielegmina Wyszkówdoradca metodyczny gminy Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Sobota
Maj 2018
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Eweliny, Jana, Pawła

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl