REKLAMA

REKLAMA

Cztery gole zapewniły wygraną

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Niedziela, 12 lut 2023 15:45

Bug Wyszków prezentuje dobrą formę w okresie przygotowawczym. Tym razem wyszkowianie bez problemów rozprawili się z Huraganem Wołomin.

Wyszkowianie mają za sobą trzecie spotkanie w okresie przygotowawczym. Zespół Łukasza Choderskiego tym razem odprawił z kwitkiem grający w V lidze Huragan Wołomin. Gospodarze znakomicie rozpoczęli spotkanie, już w 4. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Kamiński. Bug przeważał i udowodnił to jeszcze przed końcem pierwszej połowy. Po faulu na Kamińskim, sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił kapitan zespołu - Mateusz Maciak.

W drugiej połowie podopiecznie trenera Choderskiego potwierdzili swoją dominację. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Świerblewski, ustalając wynik meczu na 4:0 dla Bugu. Piłkarze z Wyszkowa mają przed sobą jeszcze cztery mecze w okresie przygotowawczym. W najbliższym meczu na własnym boisku podejmą Makowiankę Maków Mazowiecki.

Bug Wyszków - Huragan Wołomin 4:0 (2:0)

Gole: Kamiński 4, M. Maciak 42 (karny), Świerblewski 64, 74.

Bug: J. Imiołek - M. Jezierski, M. Maciak, R. Nogaj - K. Maciak, P. Wojtkowski, W. Podolski, A. Krawczyk, N. Costa - P. Nasiadka, Ł. Kamiński. W II połowie zagrali: K. Fedorczyk, G. Zaporoshchenko, D. Świerblewski, M. Rogulski, J. Chodkowski.

REKLAMA

Tagi.


Komentarze (0).

REKLAMA

Brak komentarzy

Zostaw komentarz.

REKLAMA

Polecane firmy.

REKLAMA

Najnowsze komentarze.

REKLAMA

Nadchodzące wydarzenia.

REKLAMA

Okazje.

REKLAMA